flash

Klaipėda - miestas, kurį verta aplankyti

Siūlome Jums susipažinti su keliais istoriniais objektais Klaipėdos mieste, kuriuose verta apsilankyti.

1
Liepų gatvė

Liepų gatvė

Liepų gatvė – tai Klaipėdos architektūros metraštis, kur pamatysite ir gotikinių, ir jugendo stiliaus pastatų, atspindinčių miesto ekonominio pakilimo laikus. Juos galima pažinti ir iš vidaus – pavyzdžiui, užeiti į centrinį miesto paštą ir išsiųsti laišką tiems, kurie Jums rūpi.

2
Kultūrpolis

Kultūrpolis

Vieta, kur galima pamatyti ne tik galerijoje kabančius, bet ir esančius pakeliui – tapomus – paveikslus ar kitus (ne)vizualius menus. Kultūrpolis parodys kelią į renginį mieste, kurį šiandien norėtumėte aplankyti.
Daugiau informacijos – www.kulturpolis.lt

3
Piliavietė

Piliavietė

Labai klaipėdietiška – ilsisi, mojuoja atvykstantys bei išvykstantys, net jei tik į kitą marių pusę, laivai. Sako, čia gera skaityt knygą ar tyrinėt vietas, kur kadais prasidėjo Klaipėda. Kur regėti praeitis ir ateitis – idėjoms atviras miestas auga ir keičiasi tiesiog akyse.
Daugiau informacijos – www.jurosvartai.lt

4
Delfinariumas ir Jūrų muziejus

Delfinariumas ir Jūrų muziejus

Pasiplaukiojimas keltu Jus lydint būriui kirų – tik taip pasieksite apvalų pastatą ir pamatysite, ko žmogus išmokė jūrų gyvūnus, o muziejuje susipažinsite su jų įvairove. Gal net lengvai pavydėsite nerūpestingai besiplaukiojančiam delfinui ar saulėj besišildančiam ruoniui?
Daugiau informacijos – www.muziejus.lt

5
“Pirklių namai” 1855 m.

“Pirklių namai” 1855 m.

Istorinėje vietoje įsikūrę svečių namai, kurių sienas puošia senovinės nuotraukos, primins, kuo anksčiau čia gyventa. Jei Klaipėdoje esate ne pirmąsyk, gal patys dar pamenate namą su laiptais iš dviejų pasaulio pusių. Šiandien jie laukia Jūsų žingsnių.